Nejaktuálnější letní tipy…

Ve Starbucks začíná sezóna Pumpkin Spice Latte, letos s lahodnou svěží novinkou

Podzimní sezóna už je za dveřmi. Zahajte ji douškem legendárního Pumpkin Spice Latte v kavárně Starbucks. Nápoj milionů fanoušků je zpět a letos přináší novinku – osvěžující Pumpkin Cream Cold Brew.  

Nový přírůstek do rodiny Pumpkin Spice LattePumpkin Cream Cold Brew – představuje netradiční podobu ledové kávy. Starbucks Cold Brew se připravuje ručně v malých várkách. Čerstvě mletá kávová zrna se louhují ve studené vodě po dobu 20 hodin a výsledkem je jemná káva s bohatou chutí. Pumpkin Cream Cold Brew je ochuceno kapkou vanilky a ozdobeno dýňovou našlehanou pěnou, v níž se rafinovaně mísí vrstvy vanilkové smetany a pikantního sirupu. Třešničkou na dortu je kořeněný posyp s chutí skořice, hřebíčku a muškátového oříšku.

Jako vždy si Pumpkin Spice Latte můžete nechat připravit přesně podle své chuti. Co takhle vyzkoušet ho jako Frappuccino® Blended Beverage či jako ryze veganský nápoj, v němž jsou mléko a šlehačka nahrazeny rostlinnými variantami? Z ledových variant ochutnejte také krémové Iced Pumpkin Cream Latte, spojující jemnost smetany a pikantnost kořeněné dýně.

Dýňová tradice si našla cestu i mezi lehké dezerty. Pumpkin Spice Loaf Cake je lehký a nadýchaný chlebíček s příchutí oblíbené kořeněné směsi, posypaný křupavými dýňovými semínky. Jeho hřejivě sladkou chuť si nejlépe vychutnáte s klasickými kávovými nápoji.

Nezaměnitelné Pumpkin Spice Latte se objeví ve všech kavárnách Starbucks v Česku 13. září a vychutnat si ho můžete během celého podzimu.

Věrní zákazníci dostanou možnost ochutnat podzimní novinky ještě o pár dní dříve. V rámci programu Starbucks Rewards mohou využít exkluzivní First Taste akci, která bude probíhat již od 9. září do 12. září na všech kavárnách Starbucks v České republice. Zákazník, který k placení použije kartičku Starbucks nebo aplikaci Starbucks CEE registrovanou v programu Starbucks Rewards, navíc zaplatí za každý Pumpkin Spice nápoj o 5 Kč méně.

Pokud si svůj nápoj necháte připravit do vlastního tumbleru nebo cold-cupu, pomůžete přírodě a navíc získáte slevu 10 Kč. Nezapomeňte si proto prohlédnout limitovanou sezónní nabídku hrnečků, tumblerů a cold-cupů, která je plná sytých podzimních barev a učiní vaše kávové zážitky ještě příjemnějšími.

Stavte se ve Starbucks a okořeňte si první doušek podzimní sezóny!

Zdroj foto: Starbucks