Nejaktuálnější letní tipy…

V restauraci Esprit hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre je jednou do měsíce skvělý nedělní brunch

Brunch je anglické označení pro přesnídávku, jídlo pozdního rána nebo časného dopoledne. Slovo je spojení slov breakfast (snídaně) a lunch (oběd). Tuto událost můžeme nazvat také pozdní snídaní. Brunch představuje spojení dobrého jídla, společenské události a příjemného nedělního odpočinku.

Nedělní brunche pořádají vybrané restaurace a nejčastěji se organizují v restauracích větších hotelů nebo hotelových řetězců. Pokud hledáte skvělou restauraci v Praze, Restaurant Esprit je tím pravým místem pro Vaše gurmánské zážitky přímo na Vyšehradě. V restauraci Esprit hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre připravuje šéfkuchař Jan Wiesner jednou do měsíce skvělý nedělní brunch. Od 12 do 15 hodin si můžete pochutnat specialitách z masa či ryb, sushi, vínu, pivu, salátech, nealkoholických nápojích a dezertech od cukráře Stanislava Rojta. V létě si brunch můžete vychutnat na letní zahradě. Děti se u nás nudit také nebudou, po celou dobu je pro ně k dispozici dětský koutek. Program je zpestřený tombolou.

Restaurace Esprit a Délicatesse Bistro v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre zvou nejen k návštěvě nedělního brunche, ale také na skvělé gurmánské zážitky, které pro hosty připravují každý den.

Restaurant Esprit

Restaurant Esprit pod vedením šéfkuchaře Jana Wiesnera a jeho týmu nabízí vyhlášenou tradiční českou i mezinárodní kuchyni v moderním pojetí. Pestrá nabídka využívá čerstvé sezónní suroviny, a kromě výborných obědů a večeří restaurace pořádá také originální tematické brunche. Delikátní dorty a zákusky nejrůznějších chutí podle vlastních receptur mistra cukráře Stanislava Rojta nabízí hotelová cukrárna. Restaurace navíc disponuje letní a zimní zahradou.

Délicatesse Bistro

Délicatesse Bistro s letní terasou je ideálním místem pro rychlou snídani, výborné polední menu, čerstvé saláty, sendviče či vynikající dezerty a dorty vlastní výroby. Denně je pro Vás připravuje šéfkuchař Jan Wiesner a šéfcukrář Stanislav Rojt se svým týmem. Svou polohou v blízkosti Vyšehradu je bistro dokonalým místem pro krátkou zastávku a načerpání sil. Veškeré pokrmy je možné zabalit s sebou.

Jan Wiesner – Executive Chef

Šéfkuchař s více než 20letou praxí v oboru gastronomie. Své první zkušenosti získal v Německu a Švýcarsku. V roce 1999 byl u otevření hotelu Prague Marriott nejprve jako Demi Chef a následně byl povýšen na Junior Sous Chef. Posléze působil v Anglii na pozici Sous Chef v hotelu Renaissance Heathrow. V roce 2004 se rozhodl vrátit do Prahy do hotelu Prague Marriott, kde působil řadu let jako Executive Sous Chef. Od listopadu 2018 působí v hotelu Holiday Inn Prague Congress Centre na pozici Executive Chef a spolu se svým týmem připravuje hostům nezapomenutelné gurmánské zážitky. Je spoluautorem kuchařky Muži sobě.

Termíny nejbližších brunchů:

27. 9. 2020

25. 10. 2020

29. 11. 2020

6. 12. 2020

13. 12. 2020

20. 12. 2020

27. 12. 2020

Více informací naleznete na: www.holidayinn.cz/cz/restaurace