Nejaktuálnější letní tipy…

The Emperor Bar & Sushi: Menu i drinky podle lunárního asijského kalendáře

Nový exkluzivní bar v samém srdci centra Prahy, který Vás naprosto uchvátí svojí originalitou.

Spojení příjemné atmosféry, stylového a netradičního interiéru, drinků s asijským exotickým nádechem, The Emperor SUSHI & BAR Vám přinese netradiční zážitek v podobě toho nejlepšího SUSHI MENU.

A jak vznikl příběh, podle kterého byl tento výjimečný koncept baru vytvořen? Slyšeli jste už o lunárním kalendáři? Podle legendy stál u jeho zrodu císař, který toužil vytvořit kalendář, aby mohl jeho lid lépe měřit čas. Rozhodl se každý měsíc lunárního kalendáře pojmenovat po jednom zvířeti, a aby vybral spravedlivě, uspořádal závod. 12 zvířat, která jako první dorazila na večírek do jeho paláce na břehu řeky, dnes můžeme spatřit v lunárním kalendáři.

The Emperor SUSHI & BAR využil tento silný příběh a vytvořil 12 úžasných originálních obrazů od české talentované malířky Barbory Balgové znázorňující povahu každého znamení, podle kterého si můžete objednat jak SUSHI MENU, tak i ty nejkvalitnější drinky s nádechem ASIE.

The Emperor Bar & Sushi připravuje menu i drinky podle lunárního asijského kalendáře

Vaše chutě budou okouzleny, přesně podle povahy Vašeho znamení v kalendáři. Zažijte originální večer s příběhem, SUSHI na které se nedá jen tak zapomenout a atmosféru s vůní a chutí ASIE.

Pokud nevíte, kam si zajít večer na večeři nebo na drink, náš tip je jasný – The Emperor SUSHI & BAR.

Nezapomenutelný zážitek spojený s nejznámější asijskou legendou!

The Emperor SUSHI & BAR

Štěpánská 27

Praha 1

Rezervace: + 420 777 886 699

IG: emperor_sushi_bar

Zdroj foto: The Emperor Bar & Sushi