Nejaktuálnější letní tipy…

Soutěž o vouchery do Aquapalace Praha

Tři z vás mohou vyhrát vstupenku do Aquapalace Praha. Největšího aquaparku ve střední Evropě, kde zažijete léto plné dobrodružství za každého počasí.

Soutěžní otázka:

V čem vyniká nový bar v Aquapalace Praha?

a) Speciálními alkoholickými koktejly

b) Nachází se přímo v bazénu

c) Prodává jenom nealkoholické koktejly

Nápovědu naleznete na www.aquapalace.cz.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: LETNÍ SERVIS – Aquapalace PrahaZe všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 150, 350 a 550, tyto e-maily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 13. 7. – 26. 7. 2020

Léto plné dobrodružství za každého počasí v Aquapalace Praha. Soutěžte o vstupenky do největšího aquaparku ve střední Evropě!

Báječné propojení vodních atrakcí s virtuální realitou i nabitý animační program po celé prázdniny – to je léto v největším aquaparku ve střední Evropě. Tématem letošní prázdninové sezóny je divoké Pirátské léto!

Vaše ratolesti se mohou stát pravými korzáry a vyzkoušet si závodění v pirátských kocábkách i sílu pirátské kotvy. Navíc nebudou chybět tanečky s animátory, jak jinak než v pirátském stylu a také poutavá laser show nad vodní hladinou!

Zpestření čeká na ty, kdo se do Vodního světa vydají během prázdninových víkendů. Hned dvakrát dorazí oblíbená dívčí kapela Lollipopz (18. 7 a 22. 8.), chystají se také víkendy plné virtuální reality (15. 8.) anebo tradiční Letní Silvestr (31. 7.).

Mořské vlnobití i více než 20 skluzavek a tobogánů jsou pro návštěvníky k dispozici každý den. Adrenalinový zážitek nabízí i jedinečné propojení tobogánu MAGIC TUBE s virtuální realitou anebo novinka letoška – simulátor létání v podvodní VR AVATAR ZONE, který nabídne průlet nad horskými hřebeny.

Dobrodružství si návštěvníci užijí i při jízdě na nejdelší Divoké řece v České republice, která měří rekordních čtvrt kilometru. Odpočinek pak poskytne nově otevřený POOL BAR, kde si vychutnáte drinky přímo z bazénu anebo Korálový dóm, ve kterém lze poslouchat hudbu pod vodní hladinou.

Více informací o Aquapalace Praha:

Vodní svět o rozloze 9 150 m2 je nejzábavnějším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý. Rozsáhlý Saunový svět tvoří komplex čtrnácti druhů saun a prohříváren. Dělí se na finské sauny, římské lázně a venkovní sauny. Pod jednou střechou se nachází i luxusní SPA & Wellness určené pro milovníky odpočinku, pravidelných masáží či obličejových procedur a moderní plně klimatizované dvoupodlažní Fitness, které disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou nejnovějších kardiotrenažerů i širokým spektrem skupinových lekcí.

Více informací naleznete na www.aquapalace.cz.