Nejaktuálnější letní tipy…

Slunečné dny přinesly do kaváren Starbucks ledové novinky

První teplé dny jsou tady a s nimi do Starbucks přichází jedinečné ovocné osvěžení v podobě čtyř lahodných Starbucks Refresha nápojů. Milovníky ledových čajů potěší i nový přírůstek – Iced Cherry Green Tea. Barevné léto ve Starbucks může začít!

Příjemné exotické osvěžení nabízí nová Orange Mango Starbucks Refresha, která v sobě ukrývá kombinaci manga a šťavnatého pomeranče. Pokud rádi zkoušíte nové chutě, určitě ochutnejte také tropickou kombinaci Orange Mango Starbucks Refresha s kokosovým nápojem pod názvem Tropical Coconut Starbucks Refresha. Do nabídky se vrací i hit minulého léta – Strawberry Açaí Starbucks Refresha. Milovníky krémových nápojů jistě potěší Pink Coconut Starbucks Refresha, která doplňuje kyselou chuť ovoce Açaí a sladkost jahod kokosovým nápojem a plátky lyofilizovaných jahod. Ve světě je populární pod názvem Pink Drink.

Pokud během teplých dní neumíte odolat ledovému čaji, určitě dejte šanci novému Iced Cherry Green Tea. Zaručeně vás překvapí zralou a sladkou chutí třešní v kombinaci se zeleným čajem. Ty, kteří preferují klasiku, potěší broskvová varianta Iced Peach Green Tea. Letní barevné nabídce nápojů ve Starbucks se jednoduše nedá odolat!

Užijte si slunečné dny naplno a vychutnejte si letní Refresha nápoje v některém ze stylových letních Cold Cupů z naší limitované nabídky. Pokud si v kavárnách Starbucks necháte připravit nápoj do vlastní nádoby, ušetříte vždy 10 Kč a navíc přispějete k ochraně přírody snížením množství odpadu.

Lahodné dezerty

Slunečné dny přinesly ve Starbucks novinky i do nabídky dezertů. Odpolední pauzu si tak můžete užít u šálku své oblíbené kávy a doplnit ji sladkou tečkou, například v podobě cheesecake s mangem a marakujou. Tmavý sušenkový základ pokrývá náplň z tvarohu, marakuje a manga, politá mangovo-marakujovým želé. Kombinaci manga a marakuji v sobě ukrývá i nový letní muffin.

Novinkou voňavé nabídky Freshly Baked je v prvních teplých měsících Danish Crown. Křehké těsto plněné třešňovou nebo vanilkovou náplní, ozdobené sekanými ořechy a lněnými semínky se skvěle hodí k čerstvě připravené kávě. Třešňovou variantu Cherry si mohou dopřát i zákazníci z řad veganů.

Kromě lahodných novinek si můžete vybrat i ze stálé nabídky čerstvých sendvičů nebo si vychutnat snídani s křupavým a voňavým ranním pečivem Freshly Baked, které každé ráno dopékáme v našich kavárnách. Ochutnejte také nadýchanou Focacciu nebo čerstvý salát Caesar Premium.

Pokud během dne nestíháte, můžete si svoji oblíbenou kávu i lahodný snack objednat až ke dveřím díky Starbucks Delivers prostřednictvím služby Wolt, Bolt Food nebo Dámejídlo.cz

Užijte si nezapomenutelné léto se Starbucks!

Zdroj foto: Starbucks