Nejaktuálnější letní tipy…

Skvělá alternativa pro ubytování na kolejích v Praze

Do Prahy putuje čím dál tím více studentů z různých koutů naší republiky i zahraničních studentů. Nedílnou součástí studia v Praze je v tomto případě obstarání si co nejvýhodnějšího bydlení. Spoustu studentů volí variantu bydlení na koleji z finančního hlediska. Oproti nájemnému za byt totiž za tento typ bydlení zaplatí minimálně o polovinu méně. Co ale dělat když jsou koleje přeplněné a vy nemůžete najít Váš vysněný pokoj? Skvělou alternativou se jeví ubytování na ubytovně, které s postupem času narůstá na kvalitě a cenově je srovnatelné se studentskými kolejemi.

Ubytovny v dnešní době příjemně překvapují svou kvalitou

Pod ubytovnou si každý jistě hned představí přechodné ubytování v nouzové situaci v prostorách nevábného zjevu s nedostatečným zařízením. Toto tvrzení však již dávno není pravdou! Ubytovna je dnes velmi vyhledávaným místem k dlouhodobému i krátkodobému ubytování ať již pro turisty, zaměstnance firem nebo právě pro studenty. Největší výhodou je právě výhodná cena, která jde ruku v ruce s příjemným zážitkem z ubytování. 

Ubytování pro partu kamarádů i pro jednotlivce

Jednolůžkový, dvoulůžkový, čtyřlůžkový pokoj nebo dokonce vlastní apartmán? Při jakémkoliv Vašem výběru Vám vyjde vstříc naše Ubytovna na Praze 9 nabízející několik druhů ubytování. Z nabídky pokojů si zde vybere student preferující bydlení o samotě s požadavkem na soukromí a klid na učení. Na své si přijde rovněž extrovert upřednostňující bydlení v partě kamarádů. Do pokoje na ubytovně se tak můžete nastěhovat se spolužáky a užít si stejně zábavy jako na klasické koleji! Pro vášnivé sportovce je v blízkosti ubytovny k dispozici fit centrum, posilovna či tenisové kurty. Na milovníky kultury zase čeká nedaleké divadlo či kino. Ceny začínají na 180 Kč/ osobu za den a při dlouhodobějším ubytování Vás čekají ceny ještě mnohem příjemnější. 

Zdroj foto: Ubytovnypraha.net, Pixabay.com