Nejaktuálnější letní tipy…

Restaurace Deer v centru Prahy nově nabízí skvělou mořskou nabídku

Restaurace Deer v centru Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí, je sázkou na jistotu. Šéfkuchař Lubomír Dolejš zde před nedávnem začal působit a změnil ráz celé restaurace. Fine dining s mezinárodním menu na vysoké úrovni. Gastronomický zážitek utvrzuje vytříbený servis a neuvěřitelně příjemné atriové prostředí.

V novém menu nechybí signature sekce zvěřina, tím to ovšem nekončí. „Chápu, že ne každý holduje zvěřině, proto jsem se rozhodl do menu otisknout kromě lesa i moře. Hosté v něm tedy také naleznou ryby a mořské plody. Osobně bych rozhodně doporučil Linguine s mořskými plody. Kromě domácích těstovin a hráškového pyré host na talíři nalezne mušle svatého Jakuba, krevety, kalamáry a slávky. Dokonalý pokrm, který jen tak neomrzí,“ dodává šéfkuchař Lubomír Dolejš.

Kromě již zmíněného dále sekci moře v menu zastupuje Filet z pražmy královské, který doplňují dušené mušle, grenaillle a estragonová omáčka. Za povšimnutí stojí grilované chapadlo z chobotnice s cizrnovým krémem, omáčkou z citronové trávy, tomaty a fazolkami. Milovníci tuňáka si přijdou také na své, jelikož v menu nechybí Steak z tuňáka žlutoploutvého s wasabi pyré, shitake a teriyaki demi-glace.

Moře v restauraci Deer nemá chybu. Kdo ochutná, pochopí.

Restaurace Deer

Michalská 19, Praha 1

https://deerprague.com

Zdroj foto: Restaurace Deer