Nejaktuálnější letní tipy…

Představujeme vám wellness hotel v Karlových Varech

Hledáte dokonalé místo pro relaxaci plné inspirace a nových zážitků? Objevte jedinečný ASTORIA Hotel & Medical Spa v centru Karlových Varů. ASTORIA vám nabízí dokonalé spojení moderního stylu s kouzlem historie lázeňského města.

Hotel najdete v historickém centru města přímo na hlavní kolonádě. Po příchodu do lobby vás na recepci přivítá milý personál, který vám se vším ochotně poradí. Vybírat můžete ze 142 stylově zařízených pokojů se zdravotními matracemi pro klidný spánek a nekonečné snění. Všechny pokoje jsou útulné a nabízejí maximální pohodlí a soukromí. Kochejte se výhledem na okolní zelené kopce nebo historické budovy v okolí.

V hotelu se nachází rekonstruované wellness centrum, které je vybaveno moderními saunami, párou, bazénem s protiproudem a odpočinout si můžete v relaxační místnosti s možností osvěžení se kvalitním čajem. Ten můžete rovněž ochutnat v unikátní hotelové čajovně kdy se vám zamane. Vychutnejte si širokou škálu masáží a dalších procedur, které hotel nabízí.

Gastronomie je rovněž na vysoké úrovni. Hotelová restaurace nabízí kvalitní kuchyni, kde se používají pouze nejkvalitnější suroviny. V prostorné restauraci si vyberete ze široké nabídky švédských stolů jak na snídani, oběd, tak i večeři.

Pokud hledáte odpočinek, wellness, zdravotnický přístup, kvalitní služby a gastronomii, a to vše situované v historickém městě s léčivými prameny a nespočetně možností na výlety, ASTORIA Hotel & Medical Spa je tou nejlepší volbou!

Více informací naleznete na Astoria-spa.cz.

Zdroj foto: ASTORIA Hotel & Medical Spa