Nejaktuálnější letní tipy…

Poslední šance! Žhavý BBQ brunch už jen tuto neděli

Už tuto neděli 20.8. máte poslední možnost vyzkoušet speciální BBQ brunch! Nekonečný bufet s krevetami, mini burgery, lososem nebo grilovanou kukuřicí, bohatý salátový i sladký bar a skvělá atmosféra na té nejbarevnější terase v Praze. S grilovanými specialitami připravovanými přímo před vašima očima pod širým nebem.

Na co se můžete těšit?

Na roštu se budou grilovat krevety s česnekovým máslem, kuřecí chipotle, losos a spousta dalších BBQ dobrot. Na své si přijdou i vegetariáni, na které mimo jiné čeká lilek s parmazánem, bezmasé mini burgery a bohatý salátový bar. V pauzách mezi chody pak můžete ochutnávat z široké nabídky dezertů, poměřit síly v kultovních arkádovkách, uspořádat s ostatními přátelský zápas na stolním fotbálku pro 8 lidí nebo si jen v klidu užívat pohodovou neděli.

Cena je 990 Kč za dospělého od 12 let a 495 Kč za dítě od 6 let do 11 let.

Děti do 6 let mají vstup zdarma.

V ceně je neomezená konzumace z All You Can Eat bufetu a nealkoholických nápojů (domácí limonáda, domácí ledový čaj, džus, voda).

Více informací se dozvíte zde.

O MAMA SHELTERU

Po mnoha krásných letech strávených v Clubu Med se Serge Trigano spojil se syny Jérémiem a Benjaminem a v roce 2008 společně založili Mama Shelter. Od počátku je jejich cílem nabídnout svým zákazníkům příjemné prostředí a výjimečné služby za přijatelnou cenu. Energická, moderní, přátelská, sexy — to je Mama.

Svou představu výstředního a zároveň útulného útočiště se Serge se syny rozhodli realizovat v životem pulzujících čtvrtích svých oblíbených měst. Po prvním hotelu v Paříži-východ následovaly další v Marseille, Lyonu, Bordeaux, Los Angeles, Rio de Janeiru, Praze, Bělehradě, Toulouse, Lille, Londýně, Paříži-západ, Lucemburku, Římě, Lisabonu a Paříži La Défense. Nejnovějšími přírůstky do Mama rodiny budou v roce 2023 hotely v Rennes, Dijonu a Dubaji.

Mama Shelter spojil v roce 2014 síly s mezinárodním hotelovým řetězcem Accor, aby rozšířil svůj jedinečný koncept a mohl tak ve svých pokojích přivítat cestovatele z celého světa. Mama Shelter je součástí kreativní hotelové skupiny Ennismore, v jejímž portfoliu lze najít desítky světových značek. Skupina Ennismore vznikla v roce 2021 jako joint venture se společností Accor.

Zdroj foto: MAMA SHELTER