Nejaktuálnější letní tipy…

Oslavte Světový den vody zábavou v Aquapalace Praha

V čestlickém aquaparku není o mořské vlny, tobogány a skvělou zábavu nikdy nouze, a proto je ideálním místem, kam můžete s dětmi vyrazit na Světový den vody. Navštivte v úterý 22. března Aquapalace Praha a zažijte odpoledne plné divoké vodní zábavy, adrenalinu a užijte si aquazorbing nebo virtuální realitu na tobogánu zdarma!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Svetovy-den-vody_Aquapalace-Praha-1024x578.jpeg.

Světový den vody každoročně připadá na 22. března. Ať už patříte mezi milovníky vodních radovánek, virtuální reality nebo netradičních sportovních aktivit jako je aquazorbing, připomeňte si důležitost nejcennějšího přírodního zdroje a dopřejte si perfektní rodinné odpoledne.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je More-Aquapalace-Praha-1024x684.jpg.

Na co se můžete těšit?

Jízda na tobogánu a zároveň průlet Galaxií? Během Světového dne vody mají návštěvníci zdarma možnost vyzkoušet si tobogán MAGIC TUBE, který nabízí jedinečné spojení vodního dobrodružství a virtuální reality, do níž vás přenesou speciální brýle s 360stupňovým pohledem. Během divoké jízdy se tak rázem stanete průzkumníkem nekonečného vesmíru a cizích planet nebo objevíte kouzlo oblohy v podobě bájných nebeských chrámů. Zdarma bude zájemcům k dispozici také oblíbená atrakce v podobě zábavného aquazorbingu, který se těší velké oblibě a zamilují si ho dospělí i děti všech věkových kategorií.

Více informací najdete na www.aqupalace.cz.

Zdroj foto: Aqua Palace Praha