Nejaktuálnější letní tipy…

Nový Messi Chicken Sandwich v Hard Rock Cafe Praha a Hard Rock International

Hard Rock Cafe Praha a Hard Rock International se opět spojují se svým světovým ambasadorem Lionelem Messim a představují nový pokrm na menu kuřecí sendvič: Messi Chicken Sandwich – Made For You by Leo Messi.

Nový sendvič je inspirovaný jedním z oblíbených argentinských jídel z dětství fotbalové legendy, milanesou, pokrmu, který vychází z italského telecího po milánsku. Uvedení nového sendviče je skvěle načasované a synchronizuje se s aktuálním vstupem Messiho do amerického fotbalového klubu Major Legue Soccer.

Ochutnat novinku je možné ve všech pobočkách Hard Rock Cafe po celém světě.

„Jsem nadšený, že mohu světu představit chutě své rodné země a uvést na trh svůj vlastní kuřecí sendvič, který je inspirovaný jedním z mých nejoblíbenějších jídel, milánským řízkem,“ uvedl Lionel Messi. „Při jeho uvádění do života nebylo lepšího partnera než Hard Rock International. Jako každý skvělý spoluhráč se mnou Hard Rock prožil historické milníky a já se nemohu dočkat, až moji fanoušci po celém světě ochutnají jedno z mých oblíbených jídel z dětství, díky němuž se stále cítím jako doma, ať jsem kdekoli na světě.“

Messi Chicken Sandwich je inspirovaný Messiho láskou k argentinské pochoutce milanesa, která vychází z italského pokrmu telecího po milánsku a do jižní Ameriky se dostala během masové imigrace Italů na přelomu 19. a 20. století. Messiho kuřecí sendvič tvoří křupavé kuřecí prsíčko na milánský způsob s roztaveným sýrem provolene a bylinkovou aioli. Podává se na opečené housce s čerstvými rajčaty a rukolou.

„Jsme šťastní, že můžeme pokračovat v naší spolupráci se světovou ikonou Lionelem Messim,“ říká generální manažerka Hard Rock Cafe Praha Martina Lednová. „Od té doby, co se loni na našem menu objevil Messi Burger, stal se hned naprostým hitem, zákazníci si ho nemohli vynachválit. S celým naším týmem se moc těšíme na to, až hosté budou moci ochutnat i tuhle novinku, která je rozhodně opět nezklame,“ dodává.

K novému kuřecímu sendviči se váže také kampaň s názvem Greatness Happens Here, která zahajuje další éru partnerství společnosti Hard Rock International s Messim a naváže na úspěšnou kampaň LIVE GREATNESS a Messi Burger, jenž odstartovala v březnu 2022. V listopadu 2022 uvedla značka na trh i kolekci merche a speciální edici fanoušky oblíbeného Messiho burgeru – Champion’s Edition.

Více informací o kampani Greatness Happens Here a Hard Rock Cafe najdete www.hardrockcafe.com.

Rezervace na adrese: https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/

Zdroj foto: Hard Rock Cafe Praha a Hard Rock International