Nejaktuálnější letní tipy…

Nové burgery v pražském Dutch Pub

Vyhlášený podnik se sportovní atmosférou a výtečným jídlem představuje novinky na menu. Dutch Pub vyniká svými burgery široko daleko, a právě tyto skvosty v housce prošly novou chuťovou proměnou.

Domácí burgery se vším všudy. V nabídce je hned sedm statečných. Jednoznačně nejoblíbenějším je Dutch bacon burger, který v sobě skrývá mleté hovězí maso, slaninu, cheddar, cibulovou marmeládu, mix listových salátů, rajče a majonézu. V patách je mu světově uznávaný Cheeseburger.

Samozřejmě kromě mletého hovězího masa v něm nechybí cheddar, kyselá okurka, salát, kečup či hořčice. Milovníci pálivého radostně zapějí, když v menu spatří Spicy burger. Opět z mletého hovězího masa, jenž tentokrát doplňují papričky jalapeňos, cheedar, zelenina a pikantní rajčatová salsa. Zajímavým lze jednoznačně označit Jack Daniel’s burger.

Tuto hovězí delikatesu doplňuje slanina, cheddar, smažená cibulka, Jack Daniel’s BBQ omáčka, volské oko, salát a rajče. Trhané vepřové maso pečené na pivě je hlavní surovinou Pork beer burger. Dále tento fantastický pokrm mezi dvěma houskami tvoří zelenina a pepřová majonéza. Ti, co neholdují masu, nemusí smutnit. Pro ně je připravený Vegetarian burger ze soji, cheddaru, zeleniny a majonézy.

Posledním ze slavné sedmy je Chicken burger z kuřecího stehenního stripsu. První čtyři jmenované lze objednat ve třech velikostech. Nejmenší čítá 200g, pak následuje 400g a pro velké jedlíky je připraven i 600g kousek.

Burgery v Dutch Pub jsou kvalitní a plné chutí. Zážitek na talíři ve Vladislavově ulici.

Dutch Pub

Vladislavova 17

Praha 1 – Nové Město

https://www.dutchpub.cz/cz/

Zdroj foto: Dutch Pub