Nejaktuálnější letní tipy…

Na Václavském náměstí se již v září otevře hotel W Prague

Luxusní lifestylový hotel W Prague, který je součástí W Hotels Worldwide společnosti Marriott International Inc., otevře své brány na Václavském náměstí už letos v září.

Na Václavském náměstí se již letos v září otevře luxusní lifestylový hotel W Prague

Progresivní design, inovativní duch a jedinečný charakter značky W oživí legendární Grand Hotel Evropa. Bývalý ikonický hotel v secesním stylu poprvé přivítal hosty v roce 1905. Známý byl tím, že posouval hranice tehdejšího hotelnictví. To se stane znovu díky vizi a designu společnosti W.

W Prague [„dabl ju“] bude mít 161 pokojů a apartmánů včetně prezidentského apartmá Extreme Wow. Možnosti restaurací a barů hotelu W Prague jsou téměř nekonečné. Hosté si mohou odpočinout a načerpat síly v W Lounge, které je přes den ideální i pro navazování kontaktů. Kávu večer vystřídají koktejly a ruch společnosti.

Na Václavském náměstí se již letos v září otevře luxusní lifestylový hotel W Prague

Po celý den uspokojí chuťové pohárky návštěvníků znovuzrozená legendární restaurace Grand Café.

Večerní zábavu zajistí Minus One. Prostor, kde drinky připraví ti nejtalentovanější barmani. Vrcholem je střešní bar s venkovní terasou a s nádherným výhledem na centrum hlavního města, kde dostanou prostor nejen lokální, ale i zahraniční DJs.

Okamžiky strávené v W Prague rozhodně budou důvodem, proč se vrátit. Hosté si budou moci zaplavat v krytém bazénu „WET“, zacvičit si ve fitness centru „FIT“ a nechat se hýčkat v „AWAY Spa“, které jsou určeny jak pro hotelové, tak pro lokální návštěvníky.

W Prague bude také poskytovat jedinečnou službu „Whatever/Whenever“, která hostům zajistí cokoli a kdykoli si budou přát. 

Pro další informace nebo pro rezervaci navštivte wprague.com nebo se s W Prague seznamte na Instagramu.

Zdroj foto: W Prague