Nejaktuálnější letní tipy…

Na dovolenou s koly? Půjčovna nosičů kol to řeší

Čím dál více lidí upřednostňuje aktivní dovolené. Nechtějí se jen někde válet u bazénu nebo u moře. Chtějí poznávat okolí, buď po vlastních nohách, nebo na dvou kolech. Láká cyklodovolená i vás, ale nemáte jak převézt kola? Pokud nevlastníte nosič, půjčte si ho!

Dobrý nosič kol, pokud chcete nosič na čtyři kola pro celou rodinu, stojí pěkných pár tisíc korun. Jestliže pro něj nemáte využití a potřebujete ho opravdu jen v létě, když jedete na cyklo dovolenou, finančně výhodnější je půjčit si ho.

Na dovolenou s koly? Půjčovna nosičů kol to řeší

Půjčte si nosič kol vhodný pro vaše vozidlo

Existují různé typy nosičů kol, přičemž všechny mají své výhody a nevýhody. Například střešní nosič neprodlužuje délku vašeho auta, ale zvyšuje jeho výšku, zvyšuje i spotřebu kvůli vyššímu odporu vzduchu a také činí manipulaci s koly složitější.

Pohodlnější je nosič kol na tažné zařízení. Musíte se ale ujistit, že vaše tažné zařízení má povolené dostatečné svislé zatížení, také potřebujete zásuvku. Nemáte-li tažné zařízení, dá se půjčit nosič na zadní dveře, ten vám ale blokuje přístup do kufru. Jde o to najít vhodné řešení pro vás.

Neměli byste zapomenout ani na předpisy v jednotlivých zemích. Věděli jste, že třeba v Itálii nebo Španělsku musí mít nosič tabulku se šikmými červenobílými pruhy? Dobrá půjčovna nosičů kol vám s tímto vším pomůže.

Spojte se s Půjčovnou Duch v Praze

V Praze je takovou dobrou půjčovnou nosičů kol Půjčovna Duch se sídlem na Praze 10. Ceny má nastavené velmi přívětivě, půjčovné za celou dovolenou vás ve finále vyjde na pár stovek. Půjčují také střešní boxy, sněhové řetězy a nosiče lyží. To dodáváme pro případ, kdybyste se chtěli na aktivní dovolenou vydat i v zimě. Domluva je pohodlná, vše si dohodnete předem a pak už si jen přijedete vyzvednout, co potřebujete. Ale pozor, lepší je rezervovat si vše předem, zejména o prázdninách je o nosiče zájem.

Zdroj foto: Pexels.com