Nejaktuálnější letní tipy…

Letošní Czech Masters okoření bohatý kulturní program: Odpoledne s esportem, exhibice hokejových hvězd nebo koncert kapely Chinaski

Návštěvníci letošního už devátého ročníku D+D REAL Czech Masters se mají na co těšit. Koncem srpna je na Albatrossu nebude bavit pouze světový golf té nejvyšší úrovně, ale i bohatý kulturní program. A to především v pátek a v sobotu. V pátek proběhne speciální esportové odpoledne, v sobotu pak golfová exhibice hokejových hvězd a vrcholem programu bude koncert Chinaski přímo v turnajové vesničce.

Letos se bude turnaj DP World Tour na Albatrossou nedaleko Prahy hrát od 24. do 27. srpna. Druhý a třetí den turnaje nabídne návštěvníkům akce nejen špičkovou golfovou zábavu, ale i tu kulturní.

V pátek odpoledne si turnajovou vesničku podmaní esport, konkrétně jedna z nejúspěšnějších organizací české scény Dynamo Eclot. Její zástupci a hráči společně s vybranými influencery nabídnou divákům od 16:00 do 17:30 náhled do virtuální sportovní zábavy, tentokrát ale v reálném světě.

Sobotní odpoledne bude ještě více nabité doprovodným programem. Od dvou do tří odpoledne proběhne speciální Ice Hockey Challenge, tedy golfová exhibice známých českých hokejistů, kteří předvedou své umění v ruce jak s hokejkou, tak golfovou holí. Po exhibici bude následovat autogramiáda.

Vrcholem doprovodného programu letošního Czech Masters ale bude koncert populární české kapely Chinaski, který začne v turnajové vesničce v 16:30. Nezbývá než se těšit, jaké hity si pro golfové odpoledne skupina kolem frontmana Michala Malátného vybere.

Celé čtyři turnajové dny pak budou moci návštěvníci resortu soutěžit o 100 000 korun v tradiční soutěži s Raiffeisenbank, chybět nebude ani dětská zóna nebo stánky partnerů přímo v turnajové vesničce a další, již tradiční zábavné vyžití včetně skvělého jídla a pití.

Vstupenky v prodeji zde.

Zdroj foto a info: Czechmasters.cz