Nejaktuálnější letní tipy…

Ladies Night je zpátky! Nebuďte “bábovky! a přijďte si užít pořádnou dámskou jízdu

Filmová verze bestselleru spisovatelky Radky Třeštíkové s názvem Bábovky míří do českých kin. Cinema City se při této příležitosti rozhodlo uspořádat speciální akci s názvem Ladies Night, věnovanou všem zástupkyním něžného pohlaví, jejíž součástí bude nejen welcome drink, doprovodný program a tombola, ale především předpremiéra očekávaného snímku.

V roce 2016 vydala spisovatelka Radka Třeštíková knihu s názvem Bábovky, která se na českém trhu okamžitě stala bestsellerem. Nyní se kniha dočkala filmového zpracovaní a nese stejný název jako jeho knižní předloha. Režie se ujal Tomáš Havlík, který již v minulosti s Radkou Třeštíkovou spolupracoval na filmu

Po čem muži touží.„Podařilo se nám natočit skvělý velký český film. Od začátku jsme věnovali pozornost každému detailu. Bábovky propojují příběhy žen, které se snaží udělat velká životní rozhodnutí a do jejich plánů zasáhne osud. Z jednotlivých malých příběhů se na konci stane jeden velký,“říká Tomáš.V hlavních rolích uvidíme nám velmi známé a diváky milované tváře, jako je Jana Plodková, Ondřej Vetchý, Lenka Vlasáková, Marek Taclík, Táňa Pauhofová nebo Barbora Poláková, která k filmu nazpívala ústřední píseňs názvem PoloVina.

Ladies Night není akce, která by se objevila poprvé. „Dámské večery“ pořádalo Cinema City s velkým úspěchem již v minulosti. A co mohou divačky vlastně očekávat? Ve foyer kina bude připraven welcome drink společně s doprovodným programem, který si připraví partneři filmu. Každá z návštěvnic Ladies Night, která si zakoupí vstupenku, bude navíc automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny. Losování tomboly proběhne před promítáním filmu přímo v kinosále a následně proběhne předpremiéra filmu.

Ladies Night se koná 22. září od 19:00 v Cinema City Chodov.

Vstupenky na Ladies Night je možné již nyní zakoupit na pokladně kina nebo online na www.cinemacity.cz. Cena vstupenky činí 239 Kč.