Nejaktuálnější letní tipy…

Krušovice zvou na Bohémskou porci zábavy

Otevřít léto opravdu v Bohémském stylu se chystají Krušovice se svojí novinkou Bohém. Zvou proto na Bohémskou porci zábavy, která se uskuteční ve čtvrtek 29. června 2023 v Riegrových sadech v Praze. Vstup na akci je zdarma.

Krušovice zvou na Bohémskou porci zábavy

Atraktivní program začíná v 15.00 hodin. Na hlavním pódiu se během odpoledne a večera vystřídá spousta populárních interpretů a skupin: Vojtěch Drahokoupil, Monika Bagárová, Marpo a Troublegang či Leoš Mareš. Jedním z vrcholů večera (od 20.50) bude i vystoupení Losers Cirque Company, jehož akrobaté, tanečníci a umělci předvedou své dechberoucí kousky. Na vedlejší stage pak budou vystupovat DJs Saxofrancis, Viiito a Adriana Hranáčová.

Proč zveme na Bohémskou porci zábavy? Prvního května jsme široké veřejnosti představili náš nový prémiový ležák z Krušovic, který se jmenuje Bohém. Jeho uvedení na trh provázejí i dvě bohémské reklamy s otcem a synem Polívkovými. A v Bohémském stylu pokračujeme i na letních akcích. Návštěvníci si v Riegrových sadech v Praze užijí spoustu kvalitních hudebních i kulturních vystoupení, a to zcela zdarma. Chceme dát lidem možnost nejen ochutnat naší bohémskou novinku z Krušovic, ale i zažít, co znamená otevřít léto v Bohémském stylu,“ uvedl brand manažer značky Krušovice Pavel Vácha.

Krušovice zvou na Bohémskou porci zábavy

Krušovická novinka Bohém je prémiový ležák, který je uvařen pouze z nejkvalitnějších žateckých chmelů: Žateckého poloraného červeňáku, Sládku a Premiantu. Nová krušovická receptura zaujme jedinečnou chutí a vyváženou hořkostí. Chuť dotváří kromě výběrových chmelů a receptury také kvalitní voda z vlastních studní v Křivoklátských lesích.

Neobsahuje žádné chemické složky ani chmelový extrakt. Obsah alkoholu je 4,7 %, hořkost 37 IBU.

Zdroj foto: KRUŠOVICE