Nejaktuálnější letní tipy…

HOTEL THE MOZART PRAGUE zve každý čtvrtek do Summer Lounge

Pětihvězdičkový hotel The Mozart Prague, který se nachází v historickém srdci Prahy poblíž Karlova mostu, letos v létě zve návštěvníky hlavního města na příjemně strávený čtvrteční večer v Summer Lounge. Večer v Summer Lounge bude probíhat celé léto každý čtvrtek od sedmi hodin večer do půlnoci pod širým nebem na krásném nádvoří před Pachtovým palácem, ve kterém hotel sídlí.

Hosté se mohou těšit na okouzlující atmosféru historických prostor hotelu, kterou podtrhne příjemná hudba v podání DJ. Nebude chybět ani luxusní občerstvení s čerstvými mořskými plody, zajímavé koktejly a prvotřídní víno.

Hotel The Mozart Prague má ideální polohu s výhledem na romantickou Vltavu s nádhernými západy slunce. Otevřete svou mysl a s každým krokem po historické dlažbě si vychutnejte kouzelné okamžiky, které vás mohou přenést zpět v čase.

Tento skrytý klenot vám dává příležitost užít si Prahu stejně, jako si ji o pouhých 230 let dříve na stejném místě užívali slavní hosté z historie, například Wolfgang Amadeus Mozart, Richard Wagner, nebo slavný dobrodruh a spisovatel Giacomo Casanova.

Zdroj foto: HOTEL THE MOZART PRAGUE