Nejaktuálnější letní tipy…

Four Seasons Hotel Prague získal pět hvězd ve Forbes Travel Guide 2024

Four Seasons Hotel Prague obhájil nejvyšší hodnocení v globálním průvodci Forbes Travel Guide 2024 jako jediný hotel v České republice.

Four Seasons Hotel Prague získal pět hvězd ve Forbes Travel Guide 2024

Již popáté za sebou získal hotel v jednom z nejprestižnějších žebříčků v oblasti luxusního hotelnictví významné pětihvězdičkové hodnocení.

Four Seasons Hotel Prague získal pět hvězd ve Forbes Travel Guide 2024

„Mám obrovskou radost, že se už pátým rokem v řadě řadíme mezi nejlepší hotely světa. Velké poděkování patří celému týmu, který vytváří našim hostům jedinečné zážitky,“ říká Martin Dell, generální manažer hotelu Four Seasons v Praze.

Four Seasons Hotel Prague se nachází na nábřeží řeky v historickém centru města a může se pochlubit jedinečným výhledem na Pražský hrad, Vltavu a Karlův most. Mimo vyhlášeného komfortu, luxusních lázní AVA Spa či večeře pod hvězdami nabízí hotel také exkluzivní sezónní zážitky v podobě pop-up výstav moderního umění či vánoční výzdoby a úspěšného Afternoon Tea inspirovaného značkou Dior.

O Forbes Travel Guide:

Forbes Travel Guide je jediný globální systém hodnocení luxusních hotelů, restaurací a lázní. Anonymní profesionální inspektoři hodnotí na základě až 900 objektivních standardů s důrazem na výjimečné služby, aby pomohli náročným cestovatelům vybrat ty nejlepší luxusní zážitky na světě. Hodnocení Forbes Travel Guide lze získat pouze v rámci nezávislého inspekčního procesu.

Zdroj foto: Four Seasons Hotel Prague