Nejaktuálnější letní tipy…

Firemní benefity: Způsob, jak šetřit, a přitom motivovat zaměstnance

Benefity v práci jsou velmi přínosné. Jsou jedním ze skvělých nástrojů, jak zaměstnanci mohou najít rovnováhu mezi pracovním a svým osobním životem. Prostřednictvím benefitního programu jim totiž otevřete spoustu možností.

Význam firemních benefitů

Využívat benefitní programy se vyplatí – pro zaměstnance i zaměstnavatele. Firma tak může značně ušetřit náklady a nabídnout přitom svým zaměstnancům víc. Ti si totiž mohou část mzdy převést do benefitů a reálně tak získat, částka v benefitových bodech je totiž osvobozena od daně z příjmů, a navíc i odvodů sociálního a zdravotního pojištění. Ve výsledku tak ušetří samotný zaměstnanec i celá firma.

Zdroj foto: NDAB Creativity / Shutterstock.com

Rozmanité možnosti

Díky nabídce cafeterie jsou připraveny opravdu pestré možnosti, jak si užít své benefity. Uplatnit je lze pro vzdělávání se na kurzech, nákup odborných knih i beletrie, návštěvu odborníků, nákup v lékárně a podobně. Kromě potřebných věcí je však lze využít i na relax – zájezd, návštěvu divadla, kina či jiné kulturní akce, případně pro individuální nebo skupinový sport. Firemní benefit může mít opravdu různé podoby.

Jednoduché uplatnění

Cafeterii lze propojit s e-stravenkami. Na jedné kartě tak máte všechno. Můžete s ní platit v obchodě, podobně jako klasickými stravenkami. Kartou uhradíte potraviny, ale i jídlo v restauraci, pokud má platební terminál. Ve spojení s benefitním programem pak navíc karta slouží i pro úhradu zmíněných věcí – nemusíte přitom řešit, jaký je rozpočet na co. Karta totiž rozhodne sama, odkud finance strhnout. Vy to tak máte zcela bez starostí.

Díky benefitnímu programu Benefit Plus čekají výhody na zaměstnance i zaměstnavatele. Celý proces implementace je přitom jednoduchý a vaši lidé jistě ocení i velmi jednoduché využívání dostupných benefitů.

Zdroj foto: NDAB Creativity / Shutterstock.com