Nejaktuálnější letní tipy…

Do Starbucks se s příchodem jara vrací Iced Shaken Espresso

Do kaváren Starbucks zavítají s počátkem jara oblíbené nápoje Iced Shaken Espresso. Díky spojení řemesla našich baristů a unikátní kombinaci chutí nabízejí skvělý kávový zážitek.

Všechny kávové fanoušky určitě potěší návrat dvou ledových hitů minulého roku. Jemná chuť kávy Blonde Roast ve spojení s ovesným nápojem a protřepaná s ledem a sirupem z hnědého cukru vytváří unikátní chuťový profil Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso. Tento nápoj je navíc zcela veganský a doplňuje tak bohatou nabídku nápojů, dezertů a sendvičů na rostlinné bázi v kavárnách Starbucks. Pokud máte rádi bílou čokoládu, určitě ochutnejte verzi Iced White Mocha Oat Shaken Espresso, která v sobě kromě kávy Blonde Roast a ovesného nápoje ukrývá i sirup s chutí bílé čokolády. Obě varianty Iced Shaken Espresso jsou charakteristické svou ledovou lehkou chutí s odvážným a komplexním závěrem.

I letošní jaro se ve Starbucks nese ve znamení oblíbené světle pražené kávy Starbucks Blonde® Roast, která je základem lahodných jarních nápojů. Starbucks Blonde® Roast je výsledkem jemného pražení, které zachovává kávě jemnost chuti s mírným sladkým podtónem, a doplňuje stálou nabídku Starbucks Espresso Roast, která byla poprvé představena před více než 40 lety. Starbucks Blonde® Roast vyniká jemností se sladkými citrusovými tóny a delikátním tělem. Tato jedinečná kávová směs byla vytvořena týmem nejlepších kávových mistrů a kombinuje v sobě kávové boby z latinské Ameriky a východní Afriky, které jsou praženy tak, aby dokázaly zvýraznit jemnou sladkost kávy. Ochutnejte i vy svůj oblíbený nápoj připravený z této světle pražené kávy a poznejte rozdíly mezi jednotlivými typy pražení.

Pokud preferujete domácí přípravu, určitě ochutnejte novou směs zrnkové kávy Starbucks Spring Season Blend. Ta v sobě ukrývá kávová zrna celého světa – z Papuy Nové Guiney, Kolumbie, východní Afriky i Sumatry. Nadčasová kávová směs s tóny tmavé třešně a cedrového koření je skvělým základem pro perfektní šálek kávy, který si můžete vychutnat se svými přáteli a blízkými během jarního období nových začátků.

Sezónní novinky budou v kavárnách Starbucks dostupné od úterý 7. března.

Zdroj foto: Starbucks