Nejaktuálnější letní tipy…

Czech Hotel Awards 2020: Již známe vítěze

Dne 31. března 2020 byly vyhlášeny výsledky již 9. ročníku Czech Hotel Awards. Posláním organizátorů je vytvoření zodpovědné platformy, která propojuje, oceňuje a podporuje všechny hoteliéry přistupující ke svému podnikání s otevřenou myslí a láskyplným srdcem.

“Jsme si vědomi nelehké situace, ve které se české hotely v tuto chvíli nacházejí a o to více cítíme potřebu vyjádřit jim naši podporu, předat ocenění založené na hlasech spokojených hostů a motivovat tak jejich úsilí vydržet a brzy přivítat hosty nové.”

Vítězové ročníku 2020

Zdroj: FB Romantic hotel Eleonora

Absolutní vítězství v soutěžní kategorii tří hvězd získal Romantik hotel EleonoraZámek Liblice si odnáší ocenění absolutního vítěze v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů a jako nejoblíbenější hotel mezi pětihvězdičkovými hotely byl zvolen hotel Wellness Hotel V Nebi.

Zdroj: FB Wellness Hotel V Nebi

Kategorii Wellness & Spa ovládl hotel ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel a další absolutní vítězství v kategorii Congress patří v tomto ročníku hotelu Vienna House Easy Pilsen.

Zdroj: FB ALEXANDRIA Spa & Wellness

Absolutní vítězové byli vybráni odbornou porotou z regionálních vítězů, o jejichž umístění hlasuje veřejnost. Odborná porota je sestavená z řady odborníků a profesionálů nejen z cestovního ruchu, ale také odvětvích na něj navazujících.

Zdroj: FB Zámek Liblice

Porota profesionálů

Jmenovitě Ing. Adéla Pilařová (Český systém kvality služeb, CzechTourism), Ing. Jiřina Jenčková, Ph.D. (Perfect Hotel Concept, s.r.o.), Bc. Lenka Vohradníková (HOREKA), Stanislava Krejčová (Gastro & Hotel profi revue), Jan Stross (Mattoni 1873), Mgr. Pavel Borowiec (Pivo, Bier & Ale), Jiří Pilnáček (Turistika.cz), Ing. Martin Heřmánek (Bohemia Sekt) a Ing. Ivo Stejskal (Český internet, s.r.o.).

Zdroj: FB Vienna House Easy Pilsen

Restaurace roku 2020

Od roku 2018 je součástí Czech Hotel Awards kategorie Restaurace Hotel roku, kterou hodnotí Lukáš Hejlík. Do kategorie byly nominovány hotelové restaurace na základě výběru a osobních zkušeností pana Hejlíka. Absolutním vítězem pro rok 2020 se stala Entrée Restaurant, restaurace hotelu Theatre v Olomouci.

Zdroj: FB Entrée Restaurant

I tento ročník podpořila celá řada organizací a společností, které sdílejí přístup pořadatelů a společně s nimi hledají cesty jak propojit všechny, kteří dělají svou práci s radostí a nadšením. Mezi nimi je mediální skupina HOREKA, společnost Turistika.cz, mediální skupinaHOUSE Media Group, portály HotelyPenziony.cz a Českéubytování.cz, časopisy Gastro & Hotel, Pivo, Bier & Ale, vydavatelství COT media či společnost Bohemia Sekt. Tiskové materiály dodala firma Fast.

Záštitu nad Czech Hotel Awards – Hotel roku 2020 převzalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Český systém kvality služeb a dále také jednotlivé kraje, konkrétně Středočeský, Jihočeský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský a Kraj Vysočina.