Nejaktuálnější letní tipy…

Atrium Flora prochází rekonstrukcí

Atrium Flora čeká v následujícím roce rekonstrukce, která je již v plném proudu. První část je dokonce již téměř hotová. Nemusíte se ale bát, že byste o své oblíbené obchodní centrum na nějaký čas přišli – rekonstrukce probíhá v noci tak, aby nebyl chod centra omezen.

V obchodním centru Atrium Flora bude do dubna příštího roku rušno. Na plno probíhá významná rekonstrukce, která ale nijak neomezuje provoz centra. Ve dne tak můžete dorazit na nákupy či do multikina stejně jako doposud tak, jak jste zvyklí. V noci se pak ve Floře odehrávají stavební práce a úpravy.

Rekonstrukce probíhá ve dvou etapách. První etapa se uskutečňuje v období 1.6. – 15.11.2022 a její první část je již téměř u konce. Práce pak budou na chvíli přerušeny, abyste si mohli v klidu užít vánoční nákupy. Druhá etapa prací bude pokračovat v novém roce, od 15.1. do 31.3.2023.

A na jaké úpravy se můžete těšit? Již nyní bude v zadní části obchodního centra více světla a celkově příjemnější atmosféra. V rámci rekonstrukce dojde také k úpravě vnitřních pasáží jednotlivých pater. Budou rozšířeny stávající prostory ochozu a lávky v Atriu ve druhém a čtvrtém patře. Velká změna bude ve foodcourtu, kde dojde k celkové modernizaci, a především k navýšení počtu míst k sezení.

Dále budou měněny podhledy a dlažby. Rekonstrukce se bude týkat také úprav vzduchotechniky, požární technologie, elektra, osvětlení, nátěru eskalátorů a provedení finálních povrchů (malby).

Celé Atrium tak bude po všech úpravách prostornější a vzdušnější, a pro zákazníky tak budou nákupy mnohem pohodlnější. Zároveň díky rozšířené kapacitě foodcourtu nemusíte mít obavu, že byste se po nákupech nemohli v klidu občerstvit u dobrého jídla.

Kompletní informace o rekonstrukci i provozu Atria Flora najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na https://www.facebook.com/AtriumFlora.

Zdroj foto: Atrium Flora