Nejaktuálnější letní tipy…

Army den v Atriu Flora již tuto sobotu

V sobotu 13. května se uskuteční očekávaný Army den v Atriu Flora a již tradičně bude v jeden den obchodní centrum hostit Armádu České republiky, Hradní stráž, Vojenskou policii a další složky resortu Ministerstva obrany. Celý den bude provázet nabitý program plný zábavy.

Zábavní celodenní programje určen jak pro velké, tak i pro malé návštěvníky. Akce odstartuje již v 9:00 a probíhat bude až do 18:00. Kromě toho nejzajímavějšího, co nabízí armádní technika a výzbroj, se můžete těšit také na bohatý doprovodný program, který si užije celá rodina.

Vojáci vám v čase od 10:15, dále pak od 12:15 a ještě jednou od 15:15 předvedou ukázku bojového umění zblízka, následně opět ve třech blocích ukázku vojenské kynologie a slaňování nebo při přehlídce představí svoji výstroj. Na hlavním pódiu se ještě můžete opakovaně těšit na karate v podání ASC Dukla Praha nebo na vystoupení vojenských hudebníků.

V rámci akce se budete potkávat s válečnými veterány a při besedě si pak můžete poslechnout jejich vyprávění autentických zážitků. Beseda bude od 11:00 probíhat v kinosále, opakovat se pak bude v 16 hodin.

Ve venkovní části vystoupení se můžete těšit na exhibiční vystoupení Čestné stráže AČR, a to v 11:45, 13:45 a 16:45. Dále vás čeká hudební a taneční vystoupení vojenského uměleckého souboru Ondráš. A mezi 14. a 15. hodinou si můžete přijít ulovit autogram profesionálních sportovců z Dukly.

Celá akce s bohatým programem je pro veřejnost zdarma.

Kompletní program najdete na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na https://www.facebook.com/AtriumFlora.            

Zdroj foto: Atrium Flora