Nejaktuálnější letní tipy…

6 důvodů, proč mít vodácké tričko s potiskem

Na vodě je to fakt v pohodě. Dospělí i děti tam najdou zábavu a dobrodružství. Jak si ještě vylepšit říční expedici? S vodáckým tričkem!

1. Poznají vás

Krásná, nablýskaná hladina, ve které se odráží sluneční paprsky. Vodáctví přitahuje davy lidí. Tak například sjíždění Vltavy ročně přiláká obrovské počty lidí, jsou tam větší kolony, než v Praze během dopravní špičky. A tam se vám právě hodí vodácké tričko s potiskem. Poznáte se se svou partou a budete vyčnívat.

2. Aby se vědělo, že jste pirát, a ne alkoholik

Říční voda je super. Na sjíždění, ne na pití. Na pití je skvělá ta voda ohnivá. Chcete, aby lidem bylo jasné, že nejste ochmelka, ale pirát?  Nápis To, že každý den piju rum, neznamená, že jsem alkoholik, ale PIRÁT z vás udělá říčního Jacka Sparrowa.

3. Aby se vědělo, že je s vámi pořádná sranda

Nejste vodníci, kteří sedí na vrbě a při měsíčku šijí boty. Jste vodáci, nebojíte se dobrodružství, je s vámi zábava. Řekněte to všem okolo s tričkem Party v plném proudu.

4. Veslo není pádlo

Vodáci používají pádla. Vesla jsou pro převozníky s pramicemi. S tričkem S pádlem je svět hned veselejší rozdíl pozná každý. Navíc dáte najevo, jak moc máte rádi vodáctví.

5. Zpříjemní, pobaví

Jsou originální, jsou vtipná a hlavně jsou kvalitní. Vyhýbáme se 3D motivům a výšivkám a jdeme cestou originality a zábavy. Chcete pobavit na vodáckém výletě a ještě vylepšit a zpříjemnit ten skvělý den? Tak jste na správném místě. 

6. Hezká vzpomínka.

Vodácké tričko s potiskem může sloužit jako hezká vzpomínka na dobrodružství, které jste zažili. To pro případ, že by vodácký rumový proud nějaké ty vzpomínky rozostřil.

Zvládneme cokoliv

Na přání natiskneme jakýkoliv motiv na jakékoliv tričko. Napište nám na info@bezvatriko.cz a připravte se na rozlučku! Zvládneme každou barvu a každý motiv. 

Zdroj foto: Bezvatriko.cz